LF interior with driver

Еталон комфорту для водія

Коли водієві комфортно, він краще справляється з роботою. Саме тому внутрішній простір відігравало велику роль у Новому LF. Опинившись в кабіні нового LF, водій відразу ж гідно оцінить його відповідність найвищим стандартам комфорту, безпеки і зручності.

LF interior

Ідеальне робоче місце

Панель приладів вирізняється привабливістю, широкими можливостями і максимальною простотою експлуатації. Всі елементи управління зручно розташовані і розділені на функціональні групи. А завдяки збільшеній потужності системи обігріву та вентиляції в кабіні можна дуже швидко встановити оптимальну температуру. Це особливо корисно, коли водієві доводиться багато разів за день підніматися в кабіну і спускатися з неї.
New-LF-DIP

Ще більше корисної інформації для водія

Елегантна та зручна в управлінні панель приладів отримала нові шрифти і стильне оформлення. Інформаційна панель водія надає ще більше відомостей, спрямованих на підвищення комфорту і ефективності. Для зручності водія всі налаштування на панелі приладів логічно розділені на групи, а в систему Driver Performance Assistant (DPA) додані нові рекомендації по економічному стилю водіння.
New-LF-storage-space

Багато місця для зберігання

У новому LF передбачено багато місця для зберігання: просторий замкнений відсік на тунелі двигуна, бокові кишені в дверних панелях і два великих відсіки для зберігання над вітровим склом. Кабіна Extended Cab і Sleeper Cab у стандартній комплектації мають три додаткові відсіки з замками позаду сидінь. Обсяг одного з них становить 23 літри, а двох інших - 39 літрів.
new-daf-LF-steering-wheel

Ергономічний дизайн

Регульоване багатофункціональне рульове колесо допомагає забезпечити зручну посадку водія. Воно оснащене вбудованими перемикачами для управління круїз-контролем, моторним гальмом, радіоприймачем і системою TruckPhone з функцією hands-free, а система клімат-контролю і подвійний роз'єм DIN для продукції, що поставляється додатково системи Truck Navigation Radio знаходяться в зоні прямої доступності.
New-LF-seats

Сидіння з безліччю варіантів регулювання

Новий LF обладнаний неймовірно комфортним сидінням водія з безліччю варіантів регулювання. Його можна регулювати на 210 мм в подовжньому напрямі і на 120 мм по висоті. В результаті водій будь-якого росту зможе підібрати комфортне для себе положення для управління автомобілем. Окрім того, доступні сидіння водія з пневматичною підвіскою і обігрівом.