Ведучий вантажівка для регіональних перевезень

DAF LF - бездоганний вантажний автомобіль для регіональних перевезень, як з точки зору логістів, так і водіїв. Оптимізований силовий агрегат забезпечує максимальну економію витрат пального. Неймовірно комфортний салон і покращена видимість для водія, гарантують, ні з чим незрівняний комфорт керування. Крім того, завдяки високій вантажопідйомності та чудовим маневруванням DAF LF встановлює нові стандарти у сфері вантажоперевезень.

 • Максимальна паливна економія з новими силовими агрегатами
 • Ідеальна сумісність з обладнанням провідних виробників кузовів
 • Стильний оновлений зовнішній вигляд
 • Розкішний новий салон кабіни
 • Додаткове нижнє скло в дверях пасажира для забезпечення першокласного огляду
 
DAF LF

Максимальна ефективність вантажоперевезень

Серія LF завоювала бездоганну репутацію завдяки кращій в галузі вантажопідйомності, неперевершеній маневреності та чудовій довговічності, комфорту та зручності для водія. Тепер ми вдосконалили цю популярну вантажівку для регіональних перевезень DAF, щоб ваш прибуток був ще більше.

 
fuel consumption

6

% зменшення
витрат пального

services_fleet_rgb_outline

60

типів колісної бази

Service check up

60 000

інтервал
обслуговування

 
 

Кращі на ринку показники економії пального
 

 • Новий двигун PACCAR об'ємом 3,8 л. на моделях LF City для експлуатації на міському рівні
 • Більш низькі передатні числа бортової передачі, що забезпечують роботу двигуна на більш низьких оборотах
 • Автоматична коробка передач Allison вже доступна для найпотужніших 19-тонних LF

DAF LF може бути обладнаний одним з безліч різновидів двигунів. Серед них - потужний 4х-циліндровий двигун PACCAR PX-5 об'ємом 4,5 л і 6ти-циліндровий двигун PACCAR PX-7 об'ємом 6,7 л.. Завдяки новому програмному забезпеченню й оптимізованому управлінні подачі повітря та тепла, максимальний крутний момент був збільшений. Тепер він включається при більш низьких оборотах двигуна за рахунок нових більш низьких передатних чисел задньої осі. Разом з іншими вдосконаленнями двигуна - це забезпечує додаткову економію пального до 6%.

 

Великий вибір типів колісної бази

 
 • Великий вибір типів колісної бази довжиною до 6,90 м.
 • Можливість встановлення кузовів довжиною понад 9 м.
 • Унікальний об'єм паливного бака, що складає 1 240 л.

Широкий вибір колісних баз, оптимізованих двигунів PACCAR PX і високоефективних коробок передач дозволив розширити асортимент вантажівок серії LF, комплектацію яких можна підібрати з урахуванням будь-яких індивідуальних вимог.

Максимальна доступність автомобіля

 

Надійний блок циліндрів двигуна і головка блоку циліндрів відрізняються неймовірною міцністю. Їх відрізняє тривалий термін роботи, максимальна надійність та невагомість. Залежно від сфери застосування, інтервали між циклами технічного обслуговування можуть бути збільшені до 60 000 кілометрів. Крім того, специфікація двигунів PACCAR PX рчевидно спрощує обслуговування і підвищує продуктивність при низьких експлуатаційних витратах.


 
 
 

 

Детально про DAF LF


DAF LF exterior
Зовнішній дизайн

Чудовий зовнішній вигляд DAF LF відображає його сильний та дружній характер, що позитивно буде впливати на імідж вашої компанії.

DAF LF
Ідеальне робоче місце

Будучи у кабіні, водій без сумніву, оцінить комфорт, що відповідає найвищим стандартам.

 
DAF LF
Силовий агрегат

Щоб ви могли отримати ідеальну вантажівку для будь-яких умов праці, DAF LF пропонує унікальний асортимент двигунів, трансмісій і передаточних чисел задньої осі.

DAF LF
Шасі

DAF LF пропонує унікальний асортимент двигунів, трансмісій і передаточних чисел задньої осі.