DAF XF

Найкращий у своєму роді внутрішній простір кабіни

Нові вишукані «теплі» пісочні відтінки оформлення приладової панелі, сидінь, шторок, матраців, а також задніх і бічних стінок кабіни надають салону затишок - навіть найвимогливіший водій відчує себе як вдома. Нова серія Exclusive - це втілення розкоші та комфорту. Її відрізняють приладова і дверна панель темно-коричневого «коньячного» відтінку, а також стильні вентиляційні отвори з алюмінієвою окантовкою. Місце для роботи та відпочинку на 5 зірок!

 

Система управління кліматом забезпечує високий рівень комфорту.

Абсолютно нова система клімат-контролю створює неперевершений рівень комфорту, вона максимально проста і зручна в управлінні. Водій може керувати функціями обдуву скла, вентиляції та обігріву з таймером в нічний час і автоматичної рециркуляцією повітря одним дотиком. Всі функції також доступні на панелі на задній стінці. Все це забезпечує максимальний рівень комфорту для водія. Крім цього, нова система управління кліматом кабіни гарантує неперевершену енергоефективність, підтримуючи загальну вартість володіння на низькому рівні

DAF XF
 
DAF XF

Ще більше корисної інформації для водія

Тепер водій отримує ще більше корисної інформації, що дозволяє йому завжди приймати вірні рішення. Нові шрифти і оновлений стиль зробили панель приладів більш вишуканим і зрозумілим, що помітно спрощує зчитування інформації. Інформаційна панель водія (DIP) надає ще більше відомостей для підвищення комфорту й ефективності. Для ще більшої зручності водія усі налаштування на панелі приладів логічно розділені на групи, а в систему Driver Performance Assistant (DPA) додані нові рекомендації по економічному стилю водіння.

 

Зручне управління внутрішнім освітленням кабіни водія

Ми повністю оновили внутрішнє освітлення кабіни і додали інноваційний поворотний перемикач. Нова кнопка управління розташована безпосередньо в центрі консолі приладової панелі, що спрощує доступ до управління освітленням. Водій може вибрати один з режимів освітлення, підібравши його під умови руху або відпочинку; крім того, було додано функцію регулювання яскравості освітлення. Для додаткової зручності передбачений тумблер на задній стінці.

DAF XF
 
DAF XF

Перемикачі з можливістю перестановки

Нова інтелектуальна електронна система вантажівки дозволяє вибирати розташування окремих перемикачів в залежності від уподобань водія. Це сприяє підвищенню рівня комфорту для водія та максимальної ефективності вантажівки. Завдяки таким перемикачам, дилерам і виробникам кузовів немає необхідності встановлювати додаткові панелі управління, щоб додати нові функції.

 
 

 

Детальніше про DAF XF
 

DAF XF
Силовий агрегат

Позиція лідера у економії витрат палива є результат ідеальної інтеграції силового агрегату з найкращим у совєму роді двигуном, трансмісією та задніми осями.

DAF XF
Ідеальна основа для будь-якої надбудови

Втіленням ідеалу стало крок за кроком продумана концепція шасі. Виготовлене з викокоякісної сталі конструкція, що водночас є міцною та легкою.

DAF XF
Дизайн ззовні

Особливості дизайну DAF XF дозволяють йому вигідно виділитись серед інших вантажівок на дорозі. Нововведення сприяють чудовій аеродинаміці, що в свою чергу, підвищує ефективність цих вантажівок