Еталон автомобіля для перевезення вантажів на далекі відстані

Він гарантує максимальну ефектвність за рахунок потужних двигунів PACCAR, коробки передач TraXon останнього покоління та високоефективних задніх осей. Ультрасучасний зовнішній вигляд робить його найпривабливішим тягачем для перевезень у далекі дороги. А завдяки просторому та розкішному салону кабіни керування перетворюється на одне задоволення.

 • Економія витрат палива
 • Висока вантажопідйомність
 • Інтервали технічного обслуговування до 100 000 км
 • Ідеальна сумісність з обладнанням виробників кузовів
 • Висока ефективність вантажоперевезень завдяки системі управління автопарком завдяти DAF Connect
 
DAF XF

DAF Transport Efficiency - Сама досконалість

Вантажівкау DAF XF відрізняє провідна у галузі економія пального. Більш високий крутний момент на більш низьких оборотах в поєднанні з оптимізованим силовим агрегатом, новими високопродуктивними задніми осями і вдосконаленою електронікою й аеродинамікою - гарантує зниження витрат палива на 10% при перевезеннях на далекі відстані.

 
fuel consumption

10

% зменшення
витрат пального

Service check up

100,000

км інтервал
обслуговування

 
 

 

Кращі на ринку показники економії пального

 
 • Інноваційні двигуни PACCAR MX-11 і MX-13
 • Нові ефективні автоматичні коробки передач TraXon
 • Нові високоефективні задні осі з більш низькими передатними числами
 • Оптимізація аеродинамічних характеристик
 • Покращені функціональні можливості програмного забезпечення силового агрегату

Більш високий крутний момент на більш низьких оборотах в поєднанні з оптимізованим силовим агрегатом, новими високопродуктивними задніми осями і вдосконаленими електричною системою й аеродинамікою, гарантує підвищення економії пального на 10% при перевезеннях на далекі відстані. А це допоможе заощадити тисячі євро щорічно!

 

Максимальний час безвідмовної роботи

 
 • Інтервал обслуговування до 100 000 км.
 • Ідеальна сумісність з обладнанням виробників кузовів.

Ряд DAF XF вже давно славиться своєю високою надійністю. Нова електрична система і електричне обладнання дозволяють піти ще далі. Спростивши схему з'єднань і скоротивши кількість проводів, нам вдалося досягти найвищої надійності та неперевершеної гнучкості при підключенні додаткового обладнання. Результатом, якого стала максимальна доступність вантажівки і низькі експлуатаційні витрати.

Fuel efficiency
 
 

 

Детальніше про DAF XF
 

DAF XF
Дизайн ззовні

Особливості дизайну DAF XF дозволяють йому вигідно виділитись серед інших вантажівок на дорозі. Нововведення сприяють чудовій аеродинаміці, що в свою чергу, підвищує ефективність цих вантажівок

DAF XF
Найкращий інтер'єр у своєму сегменті

При виготовленні DAF XF ми керувались високими стандартами комфорту для водія, в наслідок чого ці вантажівки DAF відомі у всьому світі.

 
DAF XF
Силовий агрегат

Позиція лідера у економії витрат палива є результат ідеальної інтеграції силового агрегату з найкращим у совєму роді двигуном, трансмісією та задніми осями.

DAF XF
Ідеальна основа для будь-якої надбудови

Втіленням ідеалу стало крок за кроком продумана концепція шасі. Виготовлене з викокоякісної сталі конструкція, що водночас є міцною та легкою.