Ідеально універсальна вантажівка

CF створений для регіональних, внутрішніх та міжнародних перевезень, що легко долає відстані, як на гладкому асфальті, так і на нерівних ґрунтових дорогах. Серія DAF CF підхлдить для будь-якого дорожнього покриття, автомобілі цієї серії поставляються у комплектації з жорсткими шасі або шасі в конфігурації з двома, трьома або чотирма осями. Розрахований на інтенсивну експлуатацію, цей багатофункціональний тягач займає провідні позиції у всіх сферах застосування: від безвантажних перевезень і автоцистерн до експлуатації у важких умовах будівельної індустрії, від вивезення сміття до перевезень загального призначення .

  • Більш ефективна витрата польного в поєднанні з додатковою потужністю та крутним моментом на нижчих оборотах
  • Інтервали технічного обслуговування до 100 000 км
  • Ідеальна сумісність з обладнанням виробників кузовів
 
DAF CF DTE

DAF Transport Efficiency –
Сама досконалість

Вантажівка DAF CF відрізняється провідною в галузі економією пального. Більш високий крутний момент на більш низьких оборотах в поєднанні з оптимізованим силовим агрегатом, новими задніми осями і вдосконаленою електронікою та аеродинамікою гарантує зменшення витрат вального на 10% при перевезеннях на далекі відстані. Саме ця додаткова економія пального дозволяє зменшити загальну вартість володіння вантажівкою.

 
fuel consumption

10

% зменшення
витрат пального

Service check up

100,000

км інтервал
обслуговування

 
Fuel efficiency

Максимальний час безвідмовної роботи

Наша серія CF вже давно займає лідириючі позиції у своєю високою надійністю. Нова конфігурація електрики та електроніки дозволяє піти, в цьому плані ще далі. Удосконаливши схему з'єднань і скоротивши кількість проводів, ми досягли найвищої надійності і гнучкості при підключенні додаткового обладнання. Все це гарантує максимальну експлуатаційну доступність і більш низькі робочі витрати. Крім того, збільшені інтервали технічного обслуговування тепер можуть бути до 100 000 км!

 
 
 

 

Детальніше про DAF CF

 

DAF CF
Дизайн екстер'єру

DAF CF перетерпів низку конструктивних змін, завдяки чому саме ця вантажівка має особливий стиль та візуальну привабливість

DAF CF
Еталон комфорту для водіїв

Так як DAF CF універсальна вантажівка на ринку, саме у ній передбачено безліч можливостей адаптації салону під особисті вподобання водія, так і для транспортних потреб.

 
DAF XF
Досконалість силогово агрегату

Правильний силовий агрегат дозволяє зменшити витрати пального та відповідно, зменшити об'єми викидів CO2

DAF CF
Ідеальна база для встановлення кузова

З точки зору конфігурації шасі DAF CF пропонує безліч варіантів, чи буде це забудова підйомників, платформа, кузов-фургон або будь-яка інша надбудова