Досконалість силового агрегату

Тільки з правильним силовим агрегатом можливо досягнути зменшення витрат пального на 7% і скорочення на 7% обсягів викидів CO2, відповідно. Для DAF CF передбачений широкий вибір двигунів PACCAR MX-11 і MX-13 з різними варіантами номінальної потужності і декількома значеннями крутного моменту. Ці нові варіанти номінальної потужності дозволяють використовувати більш високий крутний момент на більш низьких оборотах, в результаті чого двигун рідше працює на високих оборотах. Тепер вантаджівка може рухатися з постійною середньою швидкістю на низьких оборотах двигуна (900 об./хв.), що гарантує оптимальну ефективність, надійність, довговічність і надзвичайно низький рівень шуму. На високих передачах доступний додатковий крутний момент, що підвищує керування автомобіля. Для внутрішньоміських перевезень DAF CF можна обладнати двигуном PACCAR PX-7, що гарантує ефективну витрату пального.

DAF CF engines

Engine innovations

For industry-leading fuel economy and excellent performance, the state-of-the-art PACCAR MX-11 and MX-13 engines feature valuable innovations. These include new highly efficient combustion and air management systems. Smart oil, steering and water pumps deliver their output matched to the exact demand of the engine, in every situation. This adds to overall vehicle efficiency!

Спеціально для транспортування вантажів

Крім оновлених двигунів PACCAR MX-11 і MX-13, DAF CF також може бути обладнаний двигуном PX-7 об'ємом 6,7 л. Цей двигун забезпечує високий крутний момент вже на низьких оборотах, що дозволяє йому стати ідеальним варіантом для транспортуання легших вантажів у місцевих та регіональних перевезеннях.

Паливо з низьким рівнем викидів

Екологічні види палива, що забезпечують менше забруднення атмосфери вуглекислим газом, стають все більш популярними. З цієї причини двигуни PACCAR MX тепер можуть працювати на GTL (газорідинна конверсія, скорочення викидів CO2 на 5%), HVO (гідроване рослинне масло, скорочення викидів CO2 на 80%) і BTL (рідке біопаливо з біомаси, скорочення викидів CO2 на 80% ). Ці вуглеводневі види дизельного палива можна використовувати для дозаправки поряд зі звичайним дизельним паливом без необхідності проведення техобслуговування частіше (інтервали технічного обслуговування до 200 000 км).

Низькі витрати на техобслуговування та ремонт

Ми збільшили інтервал технічного обслуговування двигунів до 200 000 км. Різні нововведення, включаючи новий блок управління зчепленням, встановлений на карданний вал, забезпечують мінімальний природний знос. В результаті загальна вартість володіння стає ще нижче.

Нові високоефективні задні осі

В рамках концепції повного оновлення силового агрегату новий CF оснащується новим сімейством високоефективних задніх осей. Це не все: більш ефективні передавальні числа (починаючи з 2,05: 1) гарантують більш високу економію пального при низьких оборотах двигуна.

Високоефективні коробки передач

У стандартній комплектації DAF CF оснащується автоматичною коробкою передач TraXon (12- і 16-ступінчасті варіанти), яка спеціально призначена для роботи з низькими оборотами двигуна на всіх передачах. Швидке і плавне перемикання передач гарантує максимальну ефективність і комфорт роботи, при цьому трансмісія відрізняється чудовою маневреністю на низьких швидкостях. Крім цього, розширені можливості використання функції EcoRoll значно зменшують витрати пального. Ще одна унікальна особливість коробки передач TraXon - можливість вибрати спеціалізовані версії програмного забезпечення: для далеких вантажоперевезень, для автоцистерн, EcoCombi і рух по бездоріжжю. Крім того, для вантажівок, яким протягом дня доводиться часто зупинятися і знову рушати з місця (наприклад, сміттєзбиральні автомобілі), передбачені спеціальні настройки трансмісії, що забезпечують оптимальну ефективність автомобіля і високий рівень комфорту для водія.

Розширений набір режимів Eco

У DAF CF передбачений розширений набір режимів Eco, що дозволяє підвищити ефективність витрат пального, а також зменшити рівень викидів і експлуатаційні витрати. Режим Eco-ефективність забезпечує оптимальний баланс між високою керованістю й економічністю. Якщо в пріоритеті ефективність витрат пального, рекомендується використовувати режим Eco-паливо, коли перемикання передач відбувається на більш низьких оборотах двигуна.

 
 
 

 

Детальніше про DAF CF

 

DAF CF
Ідеальна база для встановлення кузова

З точки зору конфігурації шасі DAF CF пропонує безліч варіантів, чи буде це забудова підйомників, платформа, кузов-фургон або будь-яка інша надбудова.

DAF CF
Дизайн екстер'єру

DAF CF перетерпів низку конструктивних змін, завдяки чому саме ця вантажівка має особливий стиль та візуальну привабливість.

DAF CF
Еталон комфорту для водіїв

Так як DAF CF універсальна вантажівка на ринку, саме у ній передбачено безліч можливостей адаптації салону під особисті вподобання водія, так і для транспортних потреб.