Передова ефективність вантажоперевезень - це не тільки чудовий силовий агрегат. Не менш важливу роль відіграє зниження ваги та наявність місця для додаткового обладнання, що робить автомобіль універсальним і економічним. З точки зору варіантів конфігурації шасі DAF CF відрізняється неперевершеною гнучкістю, будь то комбінації навантажувального крана з підйомником, що оснащений гаком, платформа, кузов-фургон або будь-яка інша надбудова.


Міцне і невагоме шасі

Досконалість торкнулась і продуманого шасі DAF CF. Воно виготовлене з високоякісної сталі і є одночасно невагомим та міцним.

  • Підвіска задньої осі Stabilink забезпечує оптимальну поперечну стійкість, високу вантажопідйомність і чудову керованість.
  • Більш низька вага сприяє зменшення витрат палива і забезпечує більшу вантажопідйомність, гарантуючи відмінну ефективність вантажоперевезень.

Можливість комплектації для будь-якої сфери застосування

Розташування компонентів можна підібрати в точній відповідності з вашими вимогами. А завдяки новому надзвичайно компактному блоку EAS, розмір якого на 40% менше його попередника, на шасі залишається достатньо місця для встановлення насосів, опор крана або великих паливних баків.

  • Неймовірно гнучкі можливості комплектування шасі означають практично безмежні варіанти розташування компонентів.
  • Продумана схема розташування компонентів на шасі доволяє встановлювати на тягачі паливні баки об'ємом не менше 1500 л.
 

Сумісність з обладнанням виробників кузовів

DAF CF стає ще більш універсальним за рахунок масштабної програми модулів кріплення кузовів (BAM), яку гідно оцінить будь-який виробник кузовів. Ми передбачили спеціальні опції для встановлення кранів вагою 25 тонн або кузовів-фургонів. До того ж, нова розширена схема розташування отворів в задній частині шасі дозволяє швидко і без проблем встановити будь-яку надбудову.

  • Програма BAM гарантує встановлення кузова виробником в більш коротші терміни, знижуючи при цьому витрати на монтаж.
  • Швидке та просте встановлення заднього противовіддкатного захисту, самоскида, крана або заднього підйомника, забезпечує ще більшу сумісність з обладнанням виробників кузовів.

Пневматична підвіска ECAS

Пневматична підвіска з електронним управлінням (ECAS) була повністю перероблена і тепер відрізняється кращим на ринку рівнем комфорту, функціональністю і надійністю. Нова система забезпечує чудове управління тиском в пневмобаллонах, гарантуючи оптимальну стійкість автомобіля, в тому числі під час завантаження і розвантаження. Крім цього, надзвичайно точне вимірювання навантажень на вісь і їх своєчасна компенсація дозволяють уникнути перевантаження осей. Новий блок керування значно спрощує роботу з першокласною системою ECAS від DAF.

  • Нова підвіска ECAS гарантує кращий в своєму класі рівень комфорту, функціональності і надійності.
  • DAF CF відрізняється чудовою стійкістю в будь-яких умовах, в тому числі під час завантаження і розвантаження.
  • Неперевершена зручність керування припаде до смаку будь-якому водієві.

 

Детальніше про DAF CF

 

DAF CF
Дизайн екстер'єру

DAF CF перетерпів низку конструктивних змін, завдяки чому саме ця вантажівка має особливий стиль та візуальну привабливість.

DAF CF
Еталон комфорту для водіїв

Так як DAF CF універсальна вантажівка на ринку, саме у ній передбачено безліч можливостей адаптації салону під особисті вподобання водія, так і для транспортних потреб.

DAF XF
Досконалість силогово агрегату

Правильний силовий агрегат дозволяє зменшити витрати пального та відповідно, зменшити об'єми викидів CO₂