Новий модельний ряд вантажівок Євро 5

Збільшена потужність, неймовірна економія палива та ідеальна сумісність з обладнанням забудовників. Разом все це гарантує провідну на ринку ефективність вантажних перевезень. Незалежно від сфери застосування: перевезення на далекі відстані, регіональні вантажоперевезення або будівництво. Незалежно від необхідної комплектації: жорстке шасі або тягач з двома, трьома або чотирма осями. DAF пропонує оптимальне рішення для будь-якого транспортного завдання. Дилер DAF допоможе вам здійснити вибір відповідно до Ваших вимог, використовуючи сучасне програмне забезпечення.

 
 


Максимальна ефективність вантажоперевезень

В рамках концепції DAF Transport Efficiency ми оснащуємо всі свої вантажівки безліччю інноваційних рішень, піднімаючи галузь вантажоперевезень на новий рівень. Ми оптимізували силовий агрегат. Нові двигуни PACCAR забезпечують високою потужністю та максимальною ефективність автомобіля. Широкий вибір надійних коробок передач гарантує плавне перемикання та відмінну маневреність. Все це зменшують витрати пального до 10% при перевезеннях на далекі відстані.

Fuel consumption 

На 10% нижче
витрата палива

Driver comfort 

Високий рівень
комфорту для водія

Vehicle Availabity 

Високий рівень
експлуатації автомобіля

 
 

Наші дилери DAF поможуть вам  

Ефективні вантажні перевезення - це не тільки бездоганний вантажний автомобіль. Дилери DAF пропонують комплексне транспортне рішення, а саме ряд професійних сервісів, що допомагають вам підібрати оптимальний автомобіль, визначити схему фінансування і підтримувати автопарк в ідеальному стані.