Повністю оптимізована підвіска

Рух на DAF LF відрізняється незвичайним комфортом. Передня підвіска повністю оптимізована і забезпечує ідеальний баланс амортизації, поперечної стійкості і жорсткості. Передні осі (3,6 - 7,5 тонн) гарантують високу вантажопідйомність, що дозволяє уникнути перевантаження при поступовому розвантаженні товарів. А неперевершена маневреність вантажівки обумовлена мінімальним в цій серії радіусом повороту.

Високоефективні осі

Різні варіанти задніх осей і бортових передач дозволяють підібрати оптимальну версію LF для будь-якої сфери застосування. Всі варіанти осей - від найлегшої 5ти-тонної осі SR 5.10 до 13ти-тонної задньої осі SR1344, що підвищує вантажопідйомність 19ти-тонних моделей LF, - гарантують максимальну ефективність, тривалий термін служби і максимальний комфорт для водія. Блокування диференціала, що доставляється додатково, практично для всіх варіантів осей, гарантують максимальне тягове зусилля і підвищену керованість в будь-яких умовах.

 

Ще більша вантажопідйомність

Серія LF відрізняється максимальною вантажопідйомністю у у своїй серії, завдяки широкому вибору довжини шасі і колісниї бази. Колісна база DAF LF може досягати 6,90 м. Це дає можливість перевозити вантажі завдовжки понад 9 м, що ще більше підвищує вантажопідйомність вантажівки. Крім того, більш довші колісні бази дозволяють встановлювати паливні баки об'ємом до 1240 л, що не має аналогів серед вантажівок цього класу.

Чудова сумісність з обладнанням виробників кузовів

На DAF LF також передбачені нововведення, що гарантують ще більшу сумісність з обладнанням виробників кузовів. До яких можна віднести нові модулі кріплення кузовів (BAM), що дозволяють швидко і з легкістю встановлювати кузови-фургони, задні підйомники, самоскиди, крани та інше обладнання. Крім того, ще більшу кількість специфікацій колісної бази і заднього звису робить вантажівку ще більш універсальною. Це дозволяє при створенні конфігураціі шасі ідеальну сумісність з кузовами і надбудовами будь-якого типу.

 

 

Детально про DAF LF


DAF LF exterior
Зовнішній дизайн

Чудовий зовнішній вигляд DAF LF відображає його сильний та дружній характер, що позитивно буде впливати на імідж вашої компанії.

DAF LF
Ідеальне робоче місце

Будучи у кабіні, водій без сумніву, оцінить комфорт, що відповідає найвищим стандартам.

DAF LF
Cиловий агрегат

Щоб ви могли отримати ідеальну вантажівку для будь-яких умов праці, DAF LF пропонує унікальний асортимент двигунів, трансмісій і передаточних чисел задньої осі.