Досконалість силового агрегату

Ефективність використання пального починається з двигуна. DAF XF комплектується двигунами PACCAR MX-11 і MX-13 з різним крутним моментом; передбачені нові варіанти номінальної потужності, в тому числі надпотужні - 390 кВт./530 к.с. Безліч інновацій забезпечують, ще більш високий крутний момент на більш низьких оборотах, що гарантує ефективні витрати пального. Тепер вантажівки можуть рухатися на крейсерській швидкості при частоті обертання двигуна всього 1000 об./хв., що дозволяє значно зменшити рівень шуму цих вантажівок вищого класу. На високих передачах доступний додатковий крутний момент, що підвищує керованість вантажівки. Нова система MX Engine Brake забезпечує гальмування світового рівня на більш низьких оборотах.

Інноваційний двигун

Оливний насос, насос рульового керування і насос системи охолодження змінної Продуктивності, а так само нові поршневі кільця і новий профіль спідниці поршня - це комплексні заходи, спрямовані на зниження тертя і забезпечення передових показників паливної економіки. Але це ще не все: ми розробили ще більш ефективний турбокомпресор і систему вприскування пального.

Розширений режим Eco

У DAF XF передбачений розширений набір режимів Eco, що дозволяє збільшити ефективність витрат пального, а також зменшити рівень викидів і експлуатаційні витрати. Режим Eco-Perfomance забезпечує оптимальний баланс між високою керованістю і паливною економією. Якщо в пріоритеті паливна економія, рекомендовано використовувати режим Eco-Fuel, коли, наприклад, перемикання передач відбувається на більш низьких оборотах двигуна.

DAF XF

Мінімальні витрати на ремонт

Витрати на послуги з ремонту та технічного обслуговування значно скорочують ваш прибуток. Було введено декілька нових технічних рішень, спрямованих на забезпечення мінімального природного зносу. Наприклад, механізм управління зчепленням розташований тепер в самому корпусі зчеплення, що забезпечує захист від пошкоджень, викликаних водою або брудом. Електронне управління роботи генератора контролює коректність зарядки акумуляторних батарей. Всі ці нововведення підвищують довговічність, надійність вантажівок і, що не мало важливо, ваш прибуток.

DAF XF

Високоефективні коробки передач

DAF XF поставляється з автоматичними коробками передач TraXon (12 і 16-ступінчастою) нового покоління. Менші втрати за рахунок тертя, ще більш швидке переключення на наступну передачу і розширені можливості використання функції EcoRoll разом забезпечують мінімальний витрата палива. У той же час за рахунок плавної і безшумної роботи і точного спрацьовування муфти зчеплення підвищується комфорт водія. Автоматичні трансмісії TraXon нового покоління також забезпечують більш високі передатні числа на найнижчих передачах, що дозволяє оптимізувати роботу карданної передачі.

Високоефективні задні мости

На додаток до нових двигунів та коробок передач ми також розробили високоефективні задні мости з колісним приводом та з низьким тертям. Це ще не все: більш нищі передатні числа (починаючи з 2,05) гарантують скорочення витрат пального при низьких оборотах двигуна. З метою зменшення витрат за рахунок тертя ми розробили спеціальні шліфовані комплекти шестерень диференціала і встановили нові підшипники і ущільнення задньої осі.

DAF XF
 
 
 
 

 

Детальніше про DAF XF
 

DAF XF
Ідеальна основа для будь-якої надбудови

Втіленням ідеалу стало крок за кроком продумана концепція шасі. Виготовлене з викокоякісної сталі конструкція, що водночас є міцною та легкою.

DAF XF
Дизайн ззовні

Особливості дизайну DAF XF дозволяють йому вигідно виділитись серед інших вантажівок на дорозі. Нововведення сприяють чудовій аеродинаміці, що в свою чергу, підвищує ефективність цих вантажівок

DAF XF
Найкращий інтер'єр у своєму сегменті

При виготовленні DAF XF ми керувались високими стандартами комфорту для водія, в наслідок чого ці вантажівки DAF відомі у всьому світі.