Досконалість силового агрегату

Частіше всього сфера регіональних вантажоперевезень вимагає індивідуальних рішень. Саме тому, для вантажівок DAF LF передбачений унікальний асортимент двигунів, трансмісій і передаватних чисел задньої осі, що дозволяє підібрати ідеальний вантажний автомобіль для тих чи інших умов праці. Але яку б конфігурацію ви не вибрали, ви завжди можете бути впевнені у найвищій надійності і економії пального DAF LF, а також у низькому рівні викидів і неперевершеному комфорті для водія.

Потужні двигуни

DAF LF може бути обладнаний одним з безлічі варіантів двигунів. Серед них: потужний 4х-циліндровий двигун PACCAR PX-5 об'ємом 4,5 л, 6ти-циліндровий двигун PACCAR PX-7 об'ємом 6,7 л. Через нове програмне забезпечення і оптимізованоме управління подачі повітря та тепла максимальний крутний момент був збільшений, і стає доступний при меншій частоті обертання обох варіантів двигуна.

Зменшені передатного числа задньої осі

За рахунок використання нових більш низьких передатних чисел задньої осі (до 3,31: 1) частота обертання двигунів знижується на 150-200 об./хв. при русі з постійною середньою швидкістю. У поєднанні з вдосконаленим двигоном, така оптимізація силового агрегату забезпечує зменшення витрат пального до 6%, а комфорт водія значно підвищується за домогою більш низькому рівню шуму двигуна.

Тихий і економний

Двигуни PACCAR PX повністю відповідають новітнім екологічним вимогам і мають найнижчі значення викидів вихлопних газів. Крім того, їх компактна конструкція, яка передбачає інтеграцію різних компонентів в блок циліндрів двигуна, робить ці двигуни виключно тихими, що забезпечує ще більший комфорт для водія.

Високоефективні коробки передач

Для забезпечення максимальної ефективності DAF LF оснащується однією з безлічі 5-, 6-, 9- і 12-ступенеіих механічних і автоматичних коробок передач. Автоматична трансмісія Allison тепер також доступна і на найпотужніших моделях DAF LF.

DAF LF
 

 

Детально про DAF LF


DAF LF
Шасі

DAF LF пропонує унікальний асортимент двигунів, трансмісій і передаточних чисел задньої осі.

DAF LF exterior
Зовнішній дизайн

Чудовий зовнішній вигляд DAF LF відображає його сильний та дружній характер, що позитивно буде впливати на імідж вашої компанії.

DAF LF
Ідеальне робоче місце

Будучи у кабіні, водій без сумніву, оцінить комфорт, що відповідає найвищим стандартам.