DAF XF105

DAF XF105 mainvisual

Створений для далеких перевезень

Низькі експлуатаційні витрати, максимальна зручність для водія і висока надійність - ось основні критерії, які враховуються при створенні вантажних автомобілів DAF, призначених для транспортування вантажів на далекі відстані. Сьогодні автомобіль XF105 - краща пропозиція на ринку. Він обладнаний найпросторішій кабіною серед автомобілів свого класу, забезпечує максимальний комфорт для водія і високий прибуток на кілометр пробігу. Одним словом, це чудовий вантажівка.


 • Задоволення від водіння


  Це дійсно першокласний автомобіль. Простора комфортабельна кабіна, оснащена необхідним обладнанням і оздоблена прекрасними матеріалами в теплих колірних тонах.

  Читати далі
 • Кабіна

  DAF-safe-and-comfortable
  Салон автомобіля був спроектований таким чином, щоб відповідати максимальним стандартам для забезпечення комфорту водія. У цій кабіні і жити, і працювати приємно.
   

  Читати далі
 • Силовий агрегат

  DAF-XF105-powered-to-profit-400
  Для додаткового зміцнення своїх позицій в області паливної економічності і зниження експлуатаційних витрат компанія DAF внесла ряд інноваційних змін в конструкцію успішного двигуна PACCAR MX обсягом 12,9 л.

  Читати далі
 • Шасі

  solid_foundation
  Модель XF105 відрізняється компактним розташуванням вузлів шасі: в єдиному модулі об'єднані глушник шуму відпрацьованих газів, кронштейн батареї акумуляторів, новий 100-літровий бак для AdBlue і дозатор.
   

  Читати далі
 • Сфери застосування

  DAF-XF105-20100046-400
  Двох-, трьох- і чотиривісні тягачі.

  Читати далі

Знайди найближчого дилера DAF