Interior

 

Комфорт і зручність

Для різних областей застосування автомобілів потрібні різні варіанти кабін. Тому автомобілі серії CF поставляються з трьома варіантами кабін: Day Cab (без спального місця), Sleeper Cab (зі спальним місцем) і Space Cab (підвищеної місткості) з внутрішньою висотою стелі 2,23 метра. Всі варіанти кабін поєднують в собі такі якості, як невеликі зовнішні розміри з дивно просторим салоном, зручний вхід / вихід з кабіни, чудовий огляд і ергономічний робочий простір.
Головною метою при розробці кабін серії CF було створення комфортної і зручною обстановки для водія.

Усередині кабіни відчувається її велика місткість. Це почуття посилюється завдяки великим бічним вікнам та лобовому склу. Раціональне використання простору кабіни і високоякісні оздоблювальні матеріали, витримані в теплих і навіть практичних колірних тонах, створюють ергономічне середовище, яке одночасно є робочм і приємним.


Зі свого повністю регульованого крісла на пневматичній підвісці, оснащеного вбудованим підголовником, який встановлюється на замовлення, опорою для попереку і натягувачем ременя безпеки, водій може легко дотягнутися до всіх кнопок управління. Крісла облягають тіла водія і пасажира, що сприяє зниженню втоми. Повністю регульоване крісло в поєднанні з регульованим в двох напрямках кермом дозволяють встановити оптимальне положення для будь-якого водія, незалежно від його статури.

Знайди найближчого дилера DAF